YENİ QASHQAI - PRESTİJİN YENİ ŞEKLİ İLE TANIŞIN

YENİ QASHQAI ÖZELLİKLER

SINIRSIZ ŞEHİR DENEYİMİ
Yeni Nissan Qashqai her zamankinden daha güçlü, daha sportif. Asi ruhunu teknolojiyle besleyen Yeni Nissan Qashqai, üstün sürüş heyecanını şehre taşıyor. Bu heyecanı paylaşmaya, sınırsız şehir deneyimi yaşamaya hazır mısınız?
 
MÜKEMMELLİĞİN YENİ STANDARTLARI İLE TANIŞIN!
Nissan Qashqai, Crossover'ın öncüsü olarak otomotiv sektöründe büyük bir devrime imza attı ve kitleleri peşinden sürükledi. Şimdi; sezgilere sahip gelişmiş teknolojsi, dinamik ve güven dolu sürüş keyfi ve hayatınızı kolaylaştıracak akıllı uygulamaları ile sınıfının standartlarını yeniden belirliyor.
 
Kalıcı bir etki bırakın!
Tüm bakışlarını üzerinize çekecek tasarımı ve size prestij katacak detayları ile Yeni Nissan Qashqai sizi mükemmel tamamlayacak. Omurganızı destekleyen koltuklar, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı arttıran ambiyans aydınlatmasıyla Yeni Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.
 
Her Açıdan Güvenlik!
Nissan Güvenlik Kalkanı'yla yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörlerle 8 farklı güvenlik sistemine sahip Yeni Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olun. Sezgilere sahip biçimde geliştirilmiş Nissan Güvenlik Kalkanı teknolojisiyle her açıdan güvende olacaksınız.
 
Artık park etmenin kolayı var!
Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve keyifli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, Akıllı Park Sistemi düğmesine basın ve sistemin uygun park alanını tespit etmesini bekleyin yeter. 4 kameralı Nissan Çevre Görüş Sistemi, aracınızın panoramik görünümünü çıkararak manevra yaparken farklı görünüm modlarına geçiş yapabilmenizi sağlayacak. Siz de park etme kolaylığını yaşamak için bu teknolojiyle mutlaka tanışın.
 
HİÇ AYRILMAK İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR ÇEKİCİ
Yeni Nissan Qashqai, iç tasarımındaki prestij ve kullanım rahatlığı ile de mükemmelliğin standartlarını yeniden belirliyor. Tüm detaylarda fonksiyonellik ve üstün teknolojiyi, stil sahibi tasarım ile birleştiren Yeni Nissan Qashqai, deri şıklığına sahip bel destekli koltukları, stil sahibi aydınlatmaları, yenilikçi Gelişmiş Sürüş Asistanı ile hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.
 
YENİ NISSAN QASHQAI
GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN
 
Kontrol Daima Sizde: Yeni Nissan Qashqai'nin gösterge panelinde yer alan 5'' renkli ekranı kişiselleştirebilir ve her türlü anlık bilgiye kolayca erişebilirsiniz.
 
Arayan Numaraları Gösterme:Sürüş esnasında arayanın kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatiniz dağılmadan güvenli bir sürüş yaşayabilirsiniz.
 
Güvenlik Kalkanı:Ekranınızda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar sayesinde daha güvenli yolculuk yapabilirsiniz.
 
Direksiyon Modu Seçimi:Sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyon hissiyatını değiştirebilirsiniz.
 
Navigasyon:Navigasyon sisteminden gelen mesajları ve yön bildirilerini görüntüleyen Gelişmiş Sürüş Ekranı sayesinde hiçbir dönüşü kaçırmazsınız.
 
Müzik:Favori sanatçılarınızın ve beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
 
Renk Seçenekleri:Yeni Nissan Qashqai'de her şey keyfinize göre. Örneğin, bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
 
Lastik Basınç Uyarı Sistemi:Her bir lastiğin basınç değerini bilgilendirme ekranından takip edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir lastiğin basıncının düştüğünü, bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal aracılığıyla görebilirsiniz.
 
Park Sensörü Göstergesi:Ekranınızdan Yeni Nissan Qashqai'nin zahmetsizce park etmesini izleyebilirsiniz.
 
SEÇKİN DETAYLAR, GÖSTERİŞLİ İÇ TASARIM!
Deri kaplı koltuklara ve stil sahibi iç tasarıma sahip Yeni Nissan Qashqai’nin tüm detayları size göre tasarlandı. Deri şıklığının yanında omurganızı destekleyen koltukları, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı artıran ambiyans aydınlatmasıyla Yeni Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici ve konfor sahibi.
 
NISSAN GÜVENLİK KALKANI İLE
HER AÇIDAN GÜVENDESİNİZ
Teknolojiyle beslenen sezgileri gelişmiş Yeni Nissan Qashqai Güvenlik Kalkanı ile yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörler yardımıyla çalışan 8 farklı güvenlik sistemine sahip Yeni Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olacaksınız.
 
OTOMATİK UZUN FAR ASİSTANI
Karanlık bir yolda önünüzü zor görseniz bile sorun yok. Yeni Nissan Qashqai, görüşünüzü artırmak için otomatik olarak uzun farları yakacak, size doğru bir araç gelirse ya da yoğun bir trafiğe girerseniz de kısa farlara dönecek. Siz de Yeni Nissan Qashqai'nin stil sahibi LED farlarıyla daha aydınlık ve geniş sürüş deneyimi yaşayacaksınız.
 
TRAFİK İŞARETLERİNİ TANIMA SİSTEMİ
Yeni Nissan Qashqai sürüş esnasında dikkatinizden kaçabilecek tüm trafik işaretlerini görerek sizi bilgilendirecek ve trafikte daha kontrol sahibi olmanıza yardımcı olacak.
 
ŞERİT UYARI TAKİP SİSTEMİ
Aracınız istenmedik şekilde şeridinden ayrıldığında, gelişmiş teknolojiye sahip Şerit Takip Uyarı Sistemi sizi anında uyaracak ve en küçük yol işaretlerini bile tespit ederek şeridinizde kalmanızı sağlayacak. Farklı yol ve sürüş stillerine uyumlu olan bu teknolojiyle güvenli sürüş keyfinizi artıracaksınız.
 
OTOMATİK ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM
Bu sistem, önünüzdeki araca çarpma riski doğduğu anda, sizi sesli ve görsel olarak uyaracak. Eğer siz bu uyarıya cevap vermezseniz de aracınız otomatik olarak sert fren yaparak yavaşlamanızı sağlayacak.
 
HAREKETLİ NESNE ALGILAMA SİSTEMİ
Park etmenizi sağlayan dijital ko-pilotunuzla tanışın. 360 derecelik kapsama alanına sahip bu sistem, çocuk, hayvan ya da herhangi bir obejenin birden ortaya çıkması durumunda size haber vererek direksiyon başındaki görüş alanınızı genişletecek.
 
KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ
Yolda göremediklerinizi, Yeni Nissan Qashqai sizin yerinize görecek. Aracınızın kör noktalarında bir araç belirirse, yan aynalardaki uyarı ışığı yanarak sizi bilgilendirecek. Böylece aracınızla şerit değiştirmek isterken bir araç size tehlikeli derecede yakınsa, LED ve sesli uyarıcılar sizi uyararak yoldaki her noktayı görmenizi sağlayacak.
 
YORGUNLUK ALGILAMA SİSTEMİ
Artık direksiyon başında uyuklama ya da dikkat kaybı riski yaşamayacaksınız. Çünkü bu sistem, konsantrasyon derecenizi ve yorgunluğunuzu tespit ederek, sizi mola vermeniz konusunda görsel ve sesli olarak uyaracak.
 
HAVA YASTIKLARI
Yeni Nissan Qashqai’de ön, yan ve perde hava yastıkları size her durumda tam koruma sağlayacak.
 
YENİ QASHQAI İLE KEYİFLİ YOLCULUKLAR!
Hayatınızı kolaylaştıran ve sizi mutlu edecek tüm özellikler Yeni Nissan Connect'in içinde! 7'' ‘lik parlama yapmayan dokunmatik ekranda; müzik, navigasyon, Çevre Görüş Sistemi gibi tüm zengin özellikleri birlikte bulacaksınız. Yolculuklarda ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod ya da MP3 çalarınızla Nissan Connect’e bağlanın ve müziğin keyfini çıkarın.
 
ALL MODE 4X4-I ÖZELLİĞİ
Arazide ya da düz yolda lastik çekişini maksimuma getiren 4X4-I özelliği, bilgisayar ve sensörlerden faydalanarak tekerleğinizin kayma miktarını ölçer. Otomatik olarak torku arka tekerleklere eşit oranda dağıtır. Ayrıca torku sola ve sağa dağıtarak 16 çekişi yükseltir. Yeni Nissan Qashqai'nin 4x4-I özelliği ile üstün sürüş performansını yaşayacaksınız.
 
AKTİF SÜRÜŞ KONTROLÜ
Bozuk yollarda sarsıntı yaşamamanız için hafifçe fren uygulayarak devreye giren Aktif Sürüş Kontrolü ile konfor içinde yolculuk yapacaksınız.
 
AKTİF MOTOR FRENİ
Yeni Nissan Qashqai ile virajlarda da güvende olacaksınız! Yeni X-Tronic Sistemi virajlardaki hızınızı azaltarak, aracınızın şeritte kalmasını sağlayarak konforlu bir yolculuk yaşamanızı sağlayacak.
 
AKTİF YOL KONTROLÜ
Virajlarda savrulmanızı engellemek için iç taraftaki lastiklere hafifçe fren uygulayarak dengeli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan Aktif Yol Kontrolü, size daha kontrollü ve yüksek performansa sahip yolculuklar sunacak.
 
SÜRÜŞ KONTROLÜ
Yeni Nissan Qashqai'nin sürüşe tepki veren ve öngörülere sahip şase kontrolüyle, geliştirilen teknolojileriyle yolda güveni ve desteği hissedeceksiniz. Aktif Yol Kontrolü, Aktif Motor Freni, Aktif Sürüş Kontrolü birlikte çalışarak sürüş konforunuzu artıracak. Ayrıca yol emniyetinizi ve sürüş keyfinizi artırmak için devreye giren tüm özellikleri Gelişmiş Sürüş Asistanı ile görüntüleyebileceksiniz.
 
PARK ETME SORUNUNU ORTADAN KALDIRIN
Yeni Nissan Qashqai'de yer alan Nissan Çevre Görüş Sistemi, 4 ayrı kamerası sayesinde aracın kuşbakışı görünümünü 7"lik renkli ve dokunmatik ekrana aktarır böylece geri manevraları ve park etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir. Ayrıca Nissan Çevre Görüş Sistemi ile manevra yaparken kuşbakışı görünümün yanı sıra aracınızı önden ve yandan görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz çift görünüm modunu seçerek aracınızı iki farklı açıdan görebilirsiniz. Bu sistemle beraber park etmek sizin için sorun olmaktan çıkacak.
 
NISSAN PURE DRIVE TEKNOLOJİSİ İLE
QASHQAİ İLE HEP İLERİYE
Dizel, benzinli; 4x4, manuel ya da yeni X-Tronic otomatik vitesli... Hem performans hem de yakıt ekonomisi isteyenler için tek yanıt... Yeni Nissan Qashqai, Crossover sınıfının en düşük karbon salınımı yapan araç olarak da dikkat çekiyor.
 
Yeni X-Tronic Vites
Yeni X-Tronic Değişken Zamanlı Vites Teknolojisi size keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Bu yeni teknoloji, sürüş konforunuzu artırmakla kalmayıp, düşük yakıt tüketimiyle yüksek hızlanma performansı sağlar. Ayrıca manuel modlu otomatik şanzıman ile kontrol daima sizde olacak!
 
Dizel Otomatik Vites
Crossover segmentinin yaratıcısı Yeni Nissan Qashqai, Crossover segmentinde bir ilk olan Dizel-Otomatik seçeneğini sizlerle buluşturuyor. Düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sağlayan bu yenilik şehirde fark yaratmanızı sağlayacak.
 
Benzinli Otomatik Vites
Yeni Nissan Qashqai, X-Tronic, Dizel Otomatik vites seçeneklerinin yanısıra Benzinli Otomatik vites seçeneğini de Qashqai sevenler için sunuyor. 
 
Fonksiyonel Alanlarla Sınırsız Alternatif
Yeni Nissan Qashqai'nin arka koltuklarını yatırdığınızda size hem uzun hem de düz bir bagaj alanı sunar. Böylelikle uzun nesneleri bagajınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca düz zeminin altındaki gizli bagaj alanında da değerli eşyalarınız için gizli bir bagaj alanı daha bulunuyor.
 
Çok Amaçlı Bölümlendirme Seçenekleri
Aracınızın koltukları dik durumdayken, bagaj bölümleyiciyi kaldırıp 16 farklı yükleme kombinasyonu yapabilirsiniz. Çok amaçlı bagaj çözümleriyle Yeni Nissan Qashqai'de her türlü yükünüzü güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.
 
Hayatınızı Kolaylaştıracak Detaylar
Akıllı ve kullanışlı saklama alanlarıyla yeni jenerasyon Qashqai'nin orta konsol tasarımı sayesinde günlük olarak kullandığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar konforunuzu düşünen Yeni Nissan Qashqai ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

YENİ QASHQAI RENKLER

 • YENİ QASHQAI - İnci Beyazı
 • YENİ QASHQAI - Metalik Gri
 • YENİ QASHQAI - Gümüş
 • YENİ QASHQAI - Manyetik Kırmızı
 • YENİ QASHQAI - Siyah
 • YENİ QASHQAI - Bronz
 • YENİ QASHQAI - Üzüm Siyahı
 • YENİ QASHQAI - Safir Mavi
 • İnci Beyazı
 • Metalik Gri
 • Gümüş
 • Manyetik Kırmızı
 • Siyah
 • Bronz
 • Üzüm Siyahı
 • Safir Mavi

YENİ QASHQAI GALERİ

YENİ QASHQAI VİDEO

YENİ QASHQAI DONANIM VE FİYAT LİSTESİ

MODEL YAKIT TİPİ VİTES KUTUSU MOTOR HACMİ
1.2 Turbo VISIA M/T Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo TEKNA M/T Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo BLACK EDITION M/T Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo VISIA Benzin X-TRONIC (AT) 1197 cc
1.2 Turbo TEKNA Benzin X-TRONIC (AT) 1197 cc
1.2 Turbo BLACK EDITION Benzin X-TRONIC (AT) 1197 cc
1.2 Turbo PLATINUM Benzin X-TRONIC (AT) 1197 cc
1.5 dCi VISIA M/T Eurodizel M/T 1461 cc
1.5 dCi TEKNA M/T Eurodizel M/T 1461 cc
1.5 dCi BLACK EDITION M/T Eurodizel M/T 1461 cc
1.5 dCi PLATINUM M/T Eurodizel M/T 1461 cc
1.6 dCi VISIA M/T Eurodizel M/T 1598 cc
1.6 dCi TEKNA M/T Eurodizel M/T 1598 cc
1.6 dCi BLACK EDITION M/T Eurodizel M/T 1598 cc
1.6 dCi PLATINUM M/T Eurodizel M/T 1598 cc
1.6 dCi VISIA Eurodizel Eurodizel X-TRONIC (AT) 1598 cc
1.6 dCi TEKNA Eurodizel Eurodizel X-TRONIC (AT) 1598 cc
1.6 dCi BLACK EDITION Eurodizel Eurodizel X-TRONIC (AT) 1598 cc
1.6 dCi PLATINUM Eurodizel Eurodizel X-TRONIC (AT) 1598 cc